śmieszne rzeczy

Laleczko, w końcu coś do ciebie dotarło.

Możesz próbować na milion sposobów, a każdy z nich może zakończyć się totalna klęską. Możesz robić rzeczy, których będziesz później żałować. Możesz płakać i śmiać się ze swoich porażek, ale nie możesz nie próbować.

Będziesz upadać, podnosić się i znowu upadać. I nikt oprócz twojej matki i siostry nie zapyta „Co ty robisz ze swoim życiem?”. W efekcie po wielu próbach okupionych łzami znajdziesz w końcu coś, na czym będzie ci naprawdę zależało. Coś, co będzie sprawiać ci przeogromną radość. W dodatku będzie to coś na czym na pewno się nie wyłożysz. Śmiesznie proste, prawda?

I nie będziesz musiała się już wstydzić Laleczko – siebie, swoich mięciutkich ud i pluszowych swetrów. Nie będziesz musiała się też wstydzić swojej samotności.

prolog

Tańczysz. Całą noc. I czekasz, aż ktoś spojrzy na ciebie łaskawym okiem, ale za chwilę ci to mija, bo jednak już tego nie potrzebujesz. Nie musisz być adorowana przez oczy tych panów żeby czuć się dobrze. Nie męczysz się już udawaniem bycia fajną i w końcu taką się stajesz.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s